Naslovnica >Ustroj >Stručne službe >Odsjek za diplomsku nastavu  
Odsjek za diplomsku nastavu
Odsjek obavlja stručno-administrativne poslove vezane uz obavljanje evidencije, pripreme i koordinaciju izvođenja diplomske nastave:
     
Josipa Radoš, uprav.prav. 4566-915 jrados@mef.hr
voditeljica Odsjeka diplomske nastave    
     
Studentska referada Šalata:    
     
Mara Butina 4566-935 mbutina@mef.hr
referent za studente III. i IV. godine studija    
     
Branka Hafner 4590-287 bhafner@mef.hr
referent za izborne predmete    
     
Jadranka Hrastinski 4566-932 jhrast@mef.hr
referent za studente I. i II. godine studija    
     
Ivana Kapović 4566-933 ikapovic@mef.hr
referent za razredbeni postupak, „X“-ice i ISVU program    
     
Ljiljana Lekić 4566-934 ljlekic@mef.hr
referent za diplomski ispit i izdavanje potvrda nakon završetka studija    
     
Ivanka Pravica 4566-934 ipravica@mef.hr
referent za studente V. i VI. godine studija    
     
     
Studentska referada Rebro    
     
Jagoda Štafa 2420-999 jstafa@mef.hr
voditeljica referade    
referent za predmete Kirurgija, Dječja kirurgija,    
Anesteziologija, Urologija, Otorinolaringologija,    
     
Medical studies in English 2420-025  
     
Velka Despot 2422-173 vdespot@mef.hr
referent za predmete Psihološka medicina,    
Fizikalna medicina, Oftalmologija    
     
Lidija Kožinec 2422-192 lkozinec@mef.hr
referent za predmete Patofiziologija, Neurologija,    
Neurokirurgija, Psihijatrija, Onkologija,    
Nuklearna medicina    
     
Anita Pokupec 2422-173 apokupec@mef.hr
referent za predmete Klinička propedeutika,    
Interna medicina, Radiologija, Pedijatrija    
     
     
Studentska referada Vinogradska    
     
Nina Gami 3787-164 ngami@mef.hr
voditeljica referade    
referent za predmete Klinička propedeutika i    
Interna medicina ( i za OB Sveti Duh), Radiologija,    
Onkologija, Nuklearna medicina, Otorinolaringologija,    
Fizikalna medicina, Kirurgija    
     
Mira Obradović 3787-164 miraobr@mef.hr
tehnički suradnik    
     
Studetnska referada Merkur    
Branka Gluhak 2431-419  
referent za predmete Kirurgija, Interna medicina i Klinička    
propedeutika, Radiologija, Ginekologija i opstetricija,